hydropool

AquaTrainer, Aquafitness i hydromasażw Twoim domu lub ogrodzie!

Najnowsza generacja

Nowy wymiar efektywnego pływania - silny, równomierny i stały strumień wody, dzięki opatentowanym dyszom V-Twin Jets!

Bezpieczeństwo Twoich treningów, dzięki macie antypoślizgowej!

Design dopracowany w każdym calu!

Kontrolowanie swoich treningów, dzięki zegarkowi WaterWatch!

Wyjątkowa technologia oczyszczania wody!

Wyjątkowa technologia oczyszczania wody Self-Cleaning* to gwarancja „Bezpiecznej wody”.

Urządzenia Hydropool to jedyne takie samoczyszczące urządzenia na świecie.

System Self-Cleaninig filtruje 100% wody co 40-45 minut!

Niezależnie od tego, gdzie zainstalujesz swoje urządzenie, wewnątrz domu lub w ogrodzie, Twoje urządzenie da Ci możliwość na spędzanie wolnych chwil odpoczywając w swojej własnej strefie SPA.

Całoroczne urządzenia SPA

Swim SPA Hydropool to całoroczne urządzenia SPA, dostosowane do kanadyjskich zim.

NASA wykorzystuje tę samą technologię do ochrony astronautów przed temperaturą -273 stopni w przestrzeni kosmicznej, jaką Hydropool wykorzystuje w powłokach termicznych.

To najbardziej energooszczędne urządzenia na świecie, które zapewniają odpowiednią temperaturę przy minimalnym koszcie dziennego użytkowania.

Programy Aquatic Cross Training

Wspaniały sposób na przeniesienie tradycyjnego treningu z siłowni do Twojego domu czy ogrodu z dodatkowymi korzyściami treningu wodnego. To właśnie ćwiczenia o niskiej intensywności mają największy wpływ na Twoją formę. Ćwiczenia wykorzystujące opór wody w Swim SPA w mniejszym stopniu obciążają serce i stawy oraz wspomagają krążenie krwi w całym ciele.

hydropool

Opis basenu Swim Spa


Wszystkie baseny wyczynowe wyposażone są w REWOLUCYJNY SYSTEM OSOBISTEJ KONTROLI PŁYWANIA I TRENINGÓW AQUAPRO3 HYDROPOOL PERSONAL SWIM & TRAINING CONTROL. Jest to najnowsza generacja kontrolerów pływania w Swim SPA typu AquaTrainer Hydropool.

Kontrola AquaPro pozwala na dostosowanie prędkości na 10 rożnych poziomach. Panel kontrolera znajduje się w obszarze niecki na poziomie oczu i w zasięgu reki, aby zapewnić łatwy dostęp i sprawne monitorowanie wyników.

hydropool

Kiedy można go użyć?


Nie wymaga budowy dodatkowego zadaszenia, a dzięki innowacyjnemu systemowi termoizolacji koszty eksploatacji w porównaniu z basenem tradycyjnym są znacznie niższe.

Panel sterowania niezwykle prosty w obsłudze sam reguluje pracę pomp, temperaturę, oświetlenie oraz cykle filtracji, co pozwala korzystać z urządzenia w każdej chwili, kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota.

Ciesz się i korzystaj z basenu przez cały rok!

hydropool

Zobacz nasze realizacje