hydropool

Opis jacuzzi


Topowy produkt marki Hydropool oraz bestseller roku 2018! Model Minibasenu SPA H-670 to jedna z naszych samooczyszczących się wanien z hydromasażem, z siedzeniami dla 6 osób, z których jedno z nich to miejsce na jeszcze bardziej luksusowy relaks. W limitowanej wersji premium znajdziemy bogate wyposażenie jeśli chodzi o konfigurację siedzisk. Dzięki siedzisku „obrotowemu” uzyskujemy drugą leżankę i w taki sposób mogą wypoczywać dwie osoby jednocześnie! Wszystkie siedziska zaprojektowane są tak, aby zapewnić jak najwyższy komfort dla całego ciała. Miękkie i wygodne zagłówki podpierają Twoją głowę i kark, a oparcie pleców pozwala w pełni się odprężyć. Niezwykle wydajny system hydromasażu dopełnia wspaniałe doświadczenia, masując każdy centymetr Twojego ciała. Oprócz tego System aromataerapii, System kąpieli perełkowej, zagłówki z wodospadem, system nagłośnienia i wiele innych!

Baw się, świętuj i rozkoszuj czasem spędzanym z bliskimi w rodzinnym modelu wanny SPA H-670!

Zapytaj o szczegóły już teraz.Wypełnij formularz i sprawdź jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy.

hydropool

Specyfikacja modelu H-670

Wymiary Minibasenu SPA: 213cm x 213cm x 99cm
Pojemność: 1 354 l
Waga Minibasenu SPA z wodą: 1 722 kg
Ilość miejsc z hydromasażem: 6
hydropool

HydroClear PureWater System

HydroClear PureWater System  to wyjątkowe połączenie technologii ozonu (O3) i UV-C, które jest obecnie jednym z najskuteczniejszych rozwiązań w pielęgnacji wody w urządzeniach SPA. HydroClear PureWater System to:

Większa efektywność odkażania i eliminowania bakterii

Mniejsze zużycie chloru /innych środków dezynfekcyjnych

Połączenie UV-C i Ozonu

hydropool

Programy Wellness

Hydroterapia Strefowa to funkcja, która pozwala cieszyć się dobrym samopoczuciem. Każdy z nas jest inny, więc nasze uwarunkowania genetyczne i style życia odgrywają dużą rolę w określeniu naszej wrażliwości na stres i napięcie. 8 terapeutycznych programów Wellness, które pomogą pozbyć się bólu pleców, głowy i kończyn, stresu, bezsenności, ogólnego zmęczenia, wspomogą także odchudzanie oraz regenerację po intensywnym treningu.

hydropool

Prestiżowe jacuzzi do Twojego domu czy ogrodu

Świadomość marki

Hydropool INC., światowy lider w branży SPA z prawie 40-letnim doświadzeniem. Jest jednym z największych producentów Minibasenów SPA na całym świecie i jest w pełni zaangażowany w tworzenie najlepszych produktów przy użyciu najnowszych technologii, a także mając na względzie praktyki dotyczące ochrony środowiska. Produkty marki Hydropool docenione zostały w ponad 60 krajach.

Programy Wellness

Zaprojektowane w taki sposób, aby dostarczyć maksymalne odprężenie. Dysze masujące są optymalnie umiejscowione, tak, aby terapia wodna spełniała indywidualne potrzeby:


  • Uruchomienie mięśni przykręgosłupowych

  • Uruchomienie mięśni kończyn dolnych i mięśni odcinka lędźwiowego

  • Uruchomienie mięśni górnej części pleców i barków

  • Uruchomienie mięśni grzbietu stopy


Wyjątkowa technologia oczyszczania wody!

Wyjątkowa technologia oczyszczania wody Self-Cleaning* to gwarancja „Bezpiecznej wody”.

Urządzenia Hydropool to jedyne takie samoczyszczące urządzenia na świecie.

System Self-Cleaninig filtruje 100% wody co 40-45 minut!

Niezależnie od tego, gdzie zainstalujesz swoje urządzenie, wewnątrz domu lub w ogrodzie, Twoje urządzenie da Ci możliwość na spędzanie wolnych chwil odpoczywając w swojej własnej strefie SPA.

Całoroczne urządzenia SPA

Swim SPA Hydropool to całoroczne urządzenia SPA, dostosowane do kanadyjskich zim.

NASA wykorzystuje tę samą technologię do ochrony astronautów przed temperaturą -273 stopni w przestrzeni kosmicznej, jaką Hydropool wykorzystuje w powłokach termicznych.

To najbardziej energooszczędne urządzenia na świecie, które zapewniają odpowiednią temperaturę przy minimalnym koszcie dziennego użytkowania.

Zapytaj o szczegóły już teraz!Wypełnij formularz, aby dowiedzieć się więcej na temat modelu oraz ceny.

hydropool

Zobacz nasze realizacje