hydropool

Jacuzzi z linii Serenity - Model Economy S5


Ilość miejsc z hydromasażem:

5

Wymiary jacuzzi:

190,5cm x 202cm x 89cm

Ilość dysz:

20

Pojemność:

1 152 l

Waga minibasenu z wodą:

1 396 kg

Economy S5, to 5-osobowy, całoroczny model minibasenu SPA, idealnie nadający się do instalacji wewnętrznych jak i zewnętrznych. Woda w jacuzzi jest prawdziwe czysta, pozbawiona związków chemicznych, bakterii, drobnoustrojów i kamienia, której proces oczyszczania odbywa się poprzez ozonowanie.Dysze wodno-powietrzne rozmieszczone na 4 miejscach do siedzienia i na 1 miejscu do leżenia w jacuzzi Economy S5, zapewnią najlepszej jakości hydromasaż.

To nie wszystko!

Maksymalny komfort Twojego ciała zapewnią Ci zaprojektowane przez fizjoterapeutów ergonomiczne siedziska Hydroterapii Strefowej, które pozwolą Tobie i Twoim bliskim cieszyć się dobrym samopoczuciem i zdrowiem. Dodatkowy relaks wspomaga światło LED.Dzięki temu 5-osobowemu modelowi jacuzzi, stworzysz swoje własne wymarzone SPA.

Cena promocyjna z montażem: 27 900 zł.


Hydropool to uznany światowy lider doskonałości i innowacji. Przez ponad 35 lat baseny z przeciwprądem wody Swim SPA i minibaseny SPA (jacuzzi) zostały docenione na całym świecie (zyskały uznanie w ponad 60 krajach ) za wytyczanie branżowych standardów w zakresie projektów i produkcji tych urządzeń. Główną zasługą sukcesu marki Hydropool jest najwyższej jakości technologia oraz opatentowany system oczyszczania wody Self – Cleaning, którym marka Hydropool może się pochwalić jako jedyna na świecie.

Zapytaj o ofertę

Zainteresowany zakupem? Zapytaj o szczegóły już teraz.Wypełnij formularz, a my wybierzemy dla Ciebie idealny model dopasowany do Twoich potrzeb.

Szanujemy Twoją prywatność. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności, żeby upewnić się, że Twoje dane są bezpieczne.