Hydropool

Hydropool baseny

Kanadyjska marka Hydropool to światowy lider wśród producentów urządzeń wodnych, takich jak baseny pływackie z przeciwprądem Swim SPA oraz jacuzzi. Hydropool to produkty doceniane od przeszło 40 lat przez użytkowników w 60 krajach na całym świecie.

Baseny i jacuzzi Hydropool stanowią urządzenia całoroczne, przeznaczone do montażu w prywatnych domach i/lub ogrodach, jak również w budynkach usługowych, takich jak hotele, kluby fitness czy resorty SPA.

Na jakość i prestiż marki Hydropool składa się zarówno nowoczesny design urządzeń wodnych, jak i unikatowe, opatentowane rozwiązania technologiczne. Baseny i Minibaseny SPA Hydropool jako jedyne na świecie wyposażone zostały w technologię samooczyszczania wody Self-Cleaning. Pozwala ona na filtrację 100% wody w basenie w zaledwie 40 minut, dzięki czemu woda pozostaje zawsze krystaliczna i świeża – bez najmniejszego wysiłku użytkowników urządzenia. Hydropool to także:

 • najbardziej energooszczędne baseny na świecie – dzięki technologii HydroWise wykorzystywanej także przez NASA,
 • programy Wellness zapewniające rekreację wodną dla całej rodziny,
 • inteligentne urządzenia uzupełniające, takie jak okulary pływackie FORM® Swim Goggles, pozwalające kontrolować parametry treningu pływackiego.

Baseny i Minibaseny SPA Hydropool to nowoczesne urządzenia, które zaskoczą Cię swoim luksusowym designem, najwyższym poziomem komfortu oraz higieny użytkowania.

Dowiedz się więcej o produktach marki Hydropool!

Baseny i Minibaseny SPA Hydropool

 • MINIBASENY SPA

  Całoroczne minibaseny SPA to komfortowa i nowoczesna wodnego relaksu, z którego możesz korzystać z całą rodziną – bez opuszczania domu i niezależnie od pory roku! Przydomowe minibaseny mogą zostać zamontowane w domu, na tarasie lub w ogrodzie. Duży wybór urządzeń i liczne funkcje dodatkowe pozwolą Ci wybrać minibasen najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb. Każdy z naszych produktów to staranne wykonanie, połączenie najwyższej jakości komponentów oraz innowacyjne technologie produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że zakupione przez Ciebie urządzenie przyniesie wiele radości i będzie niezawodnie służyć Ci przez długie lata.

 • SWIM SPA BASENY Z PRZECIWPRĄDEM

  Prywatna, całoroczna strefa relaksu w domu lub ogrodzie jest na wyciągnięcie ręki – dzięki naszym basenom z przeciwprądem Swim SPA. Wybierz urządzenie w wersji rekreacyjnej lub wyczynowej – przeznaczone do profesjonalnego treningu pływackiego. Baseny z przeciwprądem to połączenie relaksu, jakie daje jacuzzi oraz możliwości tradycyjnego basenu sportowego. Baseny z przeciwprądem to urządzenia, które pokochają miłośnicy sportów wodnych. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu baseny Swim SPA pozwalają na ćwiczenia sportów takich jak aqua aerobic, boks wodny, a nawet… wioślarstwo. Odkryj niezwykłe rozwiązania Meadow i ciesz się wodnym relaksem z całą rodziną!

Minibaseny SPA Hydropool

 • Dostępność Kwiecień

  Polecane produkty

  Serenity 5900 LIMITED EDITION!

  Jacuzzi Serenity 5900 Limited Edition tylko teraz specjalna edycja model 5900 dla 5 osób.

 • Dostępność Kwiecień

  Polecane produkty

  Serenity 6800 LIMITED EDITION!

  Jacuzzi Serenity 6800 Limited Edition tylko teraz specjalna edycja model 6800 dla 6 osób.

 • Ostatnia 1 szt. Dostępny w kwietniu

  Polecane produkty

  2020 Serenity 6600 (6 miejsc)

  Minibasen SPA Serenity 6600 – relaks we własnym ogrodzie. Nie musisz wyjeżdżać do SPA, by wypocząć. Minibasen SPA Serenity 6600 z sześcioma leżankami z powodzeniem zastąpi zatłoczone gorące źródła.

 • Dostępność Lipiec

  Polecane produkty

  17AX - przestrzeń do pływania + 4 miejsca

  Basen Swim SPA 17AX – największa przestrzeń treningowa. Potrzebujesz basenu o jakości godnej profesjonalnych pływaków? Zwróć uwagę na wyczynowy basen Swim SPA 17AX Hydropool z przeciwprądem.

 • Dostępność Kwiecień

  Polecane produkty

  2020 Serenity 4300 (4 miejsca)

  Minibasen SPA Serenity 4300 – kąpiel wśród najbliższych. Poszukujesz kompaktowego, ale funkcjonalnego basenu z hydromasażem? Minibasen SPA Serenity 4300 z 4 miejscami leżącymi spełni Twoje oczekiwania.

 • Ostatnie 2 szt. Dostępny

  Polecane produkty

  2020 Serenity 5L Special Edition (5 miejsc)

  Minibasen SPA Serenity 5L – miejsce Twojego odpoczynku. Połóż się wygodnie i poczuj masaż bąbelków na swojej skórze. Minibasen z linii Serenity z pięcioma leżankami na pewno pozwoli Ci się zrelaksować.