Dzięki wyjątkowym urządzeniom i rozwiązaniom z oferty Meadow Group można stworzyć swoją własną wymarzoną całoroczną strefę relaksu w domu lub w ogrodzie. Baseny z przeciwprądem wody z występujące w wersji wyczynowej oraz rekreacyjnej to urządzenia, które łączą w sobie zalety jacuzzi i basenu do pływania, a przy tym stwarzają wiele możliwości aktywnego wypoczynku w wodzie. Można w nich między innymi pływać, biegać czy ćwiczyć aqua aerobik, dzięki programom treningowym Aquatic Cross Training, a dzięki specjalnemu zestawowi dodatkowemu nawet trenować wioślarstwo. Są doskonałym rozwiązaniem dla całej rodziny!

Przeciwprąd wody nowoczesny wynalazek dla ludzi, którzy oprócz rekreacji w basenie kąpielowym chcą trenować swoją kondycję fizyczną. To nic innego jak bieżnia pływacka, dzięki której nie musisz już zawracać, po prostu pływasz w miejscu. Nurt wody w naszym basenie jest równomierny, cichy i regulowany, dzięki temu każdy pływający może ustawić odpowiednią prędkość nurtu dla siebie. To całkowity nowy wymiar Twojego basenu!

Całoroczne urządzenia SPA, dostosowane do kanadyjskich zim. N.A.S.A. wykorzystuje tą samą technologię do ochrony swoich astronautów przed temperaturą -273stopni w przestrzeni kosmicznej, jaką Hydropool wykorzystuje w powłokach termicznych.

Jedyne samoczyszczące urządzenia na świecie. Filtracja 100% wody co 40-45 minut!

To również wspaniały sposób na przeniesienie tradycyjnego treningu na siłowni do swojego domu czy ogrodu z dodatkowymi korzyściami treningu wodnego. To właśnie ćwiczenia o niskiej intensywności mają największy wpływ na Twoją formę. Ćwiczenia wykorzystujące opór wody w Swim SPA w mniejszym stopniu obciążają serce i wspomagają krążenie krwi w całym ciele.

Nasze produkty mogą być montowane w ogrodzie, na tarasie oraz w pokoju kąpielowym. Sprawdzą się jako przydomowy basen kryty czy otwarty. W razie wątpliwości służymy pomocą w doborze.