Meadow Consulting/Projekty SPA

MEADOW CONSULTING

Firma Meadow Group Polska działa na polskim rynku od 1999 roku i była jednym z prekursorów rozpowszechniania idei spa i wellness w Polsce.
Od początku istnienia firmy na jej czele stoi jej założycielka – Magdalena Pietruszkiewicz.

Swoim doświadczeniem, wiedzą i doskonałą znajomością branży dzieli się jako konsultant zarówno z twórcami nowych obiektów, jak i z osobami prowadzącymi już istniejące hotele, strefy spa i wellness, gabinety kosmetyczne itp.

Dzięki temu kilkunastoletniemu doświadczeniu firma Meadow Group może świadczyć kompleksowe usługi konsultingowe.

Na podstawie analizy lokalizacji, preferencji klientów, sezonowości, obłożenia gości i długości pobytów oraz innych czynników wpływających na specyfikę oferty SPA, Meadow Group może przygotować koncepcję i spersonalizowany plan operacyjny działalności.

Meadow Group oceni potencjał biznesowy nowej inwestycji i wybierze elementy, które wyróżnią ją na rynku i przyczynią się do jej sukcesu.

Meadow Group pomoże również dobrać odpowiednie wyposażenie, personel i przygotować dla niego optymalny grafik.

Ponadto Meadow Group zorganizuje i przeprowadzi szkolenia operacyjne i szkolenia dotyczące technik zarządzania oraz technik sprzedaży dla personelu i kadry menadżerskiej danego ośrodka SPA.

Marketing, rozwój marki i public relations to trzy podstawowe działania, które dobrze prowadzone gwarantują sukces finansowy. Meadow Group prowadzi każde SPA do sukcesu proponując zintegrowany marketing, rozwój marki oraz kompleksowy plan promocji.

Pakiety zabiegów i programy promocyjne oraz specjalne oferty są opracowywane w zależności od sezonu, typu klientów i charakteru SPA.

Bez względu na to, czy strefa spa i wellness w danym obiekcie dopiero jest planowana czy już działa, Meadow Group pomoże przeanalizować i odpowiednio opracować całościową strategię działania danego miejsca, aby świadczone w nim usługi były na najwyższym poziomie.

MEADOW PROJEKTY SPA

Meadow Group Polska to nie tylko oferta urządzeń dla branży Spa & Wellness oraz klientów indywidualnych. To także pomoc w projektowaniu stref SPA zarówno w obiektach komercyjnych, jak i prywatnych.

Na zamówienie klienta grupa współpracujących z Meadow Group projektantów SPA stworzy projekt funkcjonalny. Jest to dokument zawierający szczegółowy opis rozmieszczenia i zasad działania poszczególnych elementów tworzonego SPA.

Taki projekt pokazuje, jak strefa SPA będzie funkcjonowała i jak klient będzie mógł z niej korzystać w najbardziej optymalny sposób.

Materiały tworzone w ramach projektu funkcjonalnego bazują na schematach i nie uwzględniają kolorystyki, stylu czy finalnych wizualizacji. Skupiają się one na przedstawieniu elementów strefy SPA oraz ich układu, a także opisują sposób ich funkcjonowania zgodnie z oczekiwaniami klienta.