Dzięki wyjątkowym urządzeniom i rozwiązaniom z oferty Meadow Group można stworzyć swoją własną wymarzoną całoroczną strefę relaksu w domu lub w ogrodzie. Minibaseny SPA – jacuzzi to urządzenia dla osób ceniących relaks i odpoczynek w wodzie – można w nich między innymi korzystać z funkcji hydromasażu i systemu aromaterapii. Z kolei baseny AquaTrainer z przeciwprądem wody łączą w sobie zalety jacuzzi i basenu do pływania, a przy tym stwarzają wiele możliwości aktywnego wypoczynku w wodzie. Można w nich między innymi pływać, biegać czy ćwiczyć aquaaerobik, dzięki programom treningowym Aquatic Cross Training, a dzięki specjalnemu zestawowi dodatkowemu nawet trenować wioślarstwo. Są doskonałym rozwiązaniem dla całej rodziny!

Bądź na fali przez cały rok!

Dlaczego urządzenia Hydropool?

Wyjątkowa technologia oczyszczania wody Self-Cleaning,

Wyjątkowa Technologia powłoki termalnej HydroWise,

Design, komfort i funkcjonalność,

Programy Wellness w Minibasenie SPA,

Programy Aquatic Cross Training w Swim SPA,

i wiele innych! 

Zapoznaj się z naszą  ofertą!

CENA OD 128 799 zł

FX17 – przestrzeń do pływania + 2 miejsca

Aquatrainer 17FX to najbardziej popularny model Swim SPA na całym świecie. Posiada największą przestrzeń do profesjonalnego treningu i efektywnego pływania. Ten model to wyczynowa wersja termalnego basenu do pływania. To innowacyjne rozwiązanie do Twojego domu, ogrodu, pokoju kąpielowego czy przydomowej przestrzeni SPA.

 • Alpine Mist
 • Pure White
 • Quartz Mist
 • Silver Marble
 • Midnight Everlast
 • Black Cherry Everlast
 • Driftwood Everlast
Wyczyść


Podziel się

Aquatrainer 17FX to najbardziej popularny model Swim SPA na całym świecie. Posiada największą przestrzeń do profesjonalnego treningu i efektywnego pływania.

Ten model to wyczynowa wersja termalnego basenu do pływania. To innowacyjne rozwiązanie do Twojego domu, ogrodu, pokoju kąpielowego czy przydomowej przestrzeni SPA.

Wszystkie baseny wyczynowe wyposażone są w REWOLUCYJNY SYSTEM OSOBISTEJ KONTROLI PŁYWANIA I TRENINGÓW AQUAPRO3 HYDROPOOL PERSONAL SWIM & TRAINING CONTROL. Jest to najnowsza generacja kontrolerów pływania w Swim SPA typu AquaTrainer Hydropool. Kontrola AquaPro pozwala na dostosowanie prędkości na 10 rożnych poziomach. Panel kontrolera znajduje się w obszarze niecki na poziomie oczu i w zasięgu reki, aby zapewnić
łatwy dostęp i sprawne monitorowanie wyników.

Kiedy można go użyć?

Nie wymaga budowy dodatkowego zadaszenia, a dzięki innowacyjnemu systemowi termoizolacji koszty eksploatacji w porównaniu z basenem tradycyjnym są znacznie niższe.

Panel sterowania niezwykle prosty w obsłudze sam reguluje pracę pomp, temperaturę, oświetlenie oraz cykle filtracji, co pozwala korzystać z urządzenia w każdej chwili, kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota.

AquaSport Swim SPA, model fx17 to basen termalny, z którego możesz korzystać przez cały rok.

Specyfikacja

Wymiary basenu:

533,4cm x 236cm x 124,5cm

Pojemność:

8 259 l

Waga basenu z wodą:

9 451 kg

Ilość miejsc z hydromasażem:

2

WYPOSAŻENIE:

 • 3 dysze przeciwprądu wody:
  • “High Flow Aquastream Swim Jets x 2
  • “Buoyancy Jet” x 1 (dodatkowa dysza kierunkowa)
  • elektroniczny system regulacji przeciwprądu wody „AquaPro3″
 • 16 dysz do hydromasażu wykonanych ze stali nierdzewnej
 • wzmocnienie siły masażu powietrzem
 • miękkie zagłówki
 • pojemnik na lód i szampana
 • nowoczesny (cyfrowy), intuicyjny panel sterowania
 • filtracja ciśnieniowa
 • system automatycznego oczyszczania dna „Self Clean”
 • system ozonowania wody
 • automatyczny dozownik uzdatniaczy wody
 • skimmer x 1
 • podwodne oświetlenie LED20 x 2
 • grzałka ze stali nierdzewnej 2 x 3kW
 • 4 ekonomiczne i wydajne pompy:
  • 1-biegowa o mocy 3KM – hydromasaż i dysza „Buoyancy”
  • 2 x 1-biegowa o mocy 5KM – przeciwprąd wody
  • filtracyjna „HydroClean”

Opcje Dodatkowe

AQUAFITNESS

Zestaw wioseł Aqua-Rowing Kit

Jest to połączenie wioseł ze stali nierdzewnej i taśm oporowych, które pozwalają Tobie na wykonanie pełnego zakresu ruchu. Jest to wspaniały trening górnych części ciała i brzucha.

 

Pakiet fitness

Jest to połączenie wioseł ze stali nierdzewnej i taśm oporowych, które pozwalają Tobie na wykonanie pełnego zakresu ruchu. Jest to wspaniały trening górnych części ciała i brzucha.

 

Uchwyt do ćwiczeń ze stali nierdzewnej dł. 61cm

Zainstalowany wewnątrz Swim SPA tuż nad dyszami z przeciwprądem, wykorzystywany do różnorodnych ćwiczeń.

 

Uchwyt do ćwiczeń ze stali nierdzewnej dł. 122cm

Poręcz stabilizująca zamontowana na bocznej ścianie basenu wykorzystywana do rozciągania i innych ćwiczeń.

 

AROMATERAPIA

System aromataerapii Dream Scents

Za przyciśnięciem jednego przycisku uwalnia idealna porcję olejków eterycznych wprost do Twojego Swim SPA. Dostępna jest szeroka gama olejków w różnych zapachach.

 

HYDROTERAPIA

System kąpieli perełkowej Hydro-Flex Air Therapy

System Air Therapy zaoferuje Ci te cudowne chwile, kiedy ponad 10 tysięcy pęcherzyków powietrza perfekcyjnie masuje Twoje ciało.

 

OŚWIETLENIE

2 Extra LED’s &Northem Lights

To udoskonalone oświetlenie LED jest umieszczone tak, aby oświetlić górne zawory regulacyjne.

 

DŹWIĘK

 System dźwiękowy HydroSurround

System dźwiękowy Swim SPA zawiera wodoodporny odtwarzacz stereo MP3 z Bluetooth zintegrowany z panelem obsługi. System posiada moc 180 W oraz funkcję optymalizacji dźwięku, a także automatyczną regulację dla różnych częstotliowści. Zawiera równineż 100W wzmacniacz, 2 głośniki odporne na warunki morskie oraz subwoofer. Dostępny jedynie przy wyborze obudowy.

 

CZTEROSTOPNIOWE SCHODY

Sprawiają, że wchodzenie i wychodzenie z wolnostojącego Swim SPA staje się proste i bezpieczne. Schody dostępne są w kolorze czarnym.

 

OBUDOWY

Obudowy najwyższej jakości są instalowane na stabilnej ocynkowanej stalowej ramie, aby zapewnić wyjątkową wytrzymałość.

Obudowa Black Cherry

Obudowa syntetyczna Everlast

Dostępna w dwóch kolorach: Midnight i Driftwood

 

OPCJE SPECJALNE

„I Command System”

Aplikacja mobilna, która jest zaprojektowana do zdalnej kontroli Swim SPA z każdego miejsca na świecie. Pozwala na wybranie ustawień oczyszczania wody, filtracji, temperatury aby zapewnić Ci idealne chwile w Swim SPA.

 

Wbudowany „By-pass”

Jeżeli Twoja instalacja wymaga zewnętrznego źródła ogrzewania wody, na etapie produkcji można zamontować By-Pass Loop (zestaw zawiera wszelkie niezbędne elementy instalacji i zawór zwrotny).

 

Relokalizacja osprzętu

Cały osprzęt do Twojego Swim SPA (pompy, systemy grzewcze, uzdatnianie wody) może zostać zainstalowany na przenośnej syntetycznej podstawie, która neutralizuje wszelkie wibracje podczas pracy urządzenia.

 

POKRYWY

Ochronna pokrywa termoizolacyjna

Ten wariant sztywnego pokrycia jest wykonany z wytrzymałego na warunki atmosferyczne winylu. Po zamontowaniu całkowicie uszczelnia i zamyka Swim SPA, co wpływa także pozytywnie na energooszczędność. Zamki dodatkowo zabezpieczają pokrywę przed dziećmi i zwierzętami domowymi, co podnosi bezpieczeństwo.

Pływająca folia izolacyjna

Folia, która chroni przed utratą ciepła, jak również przed parowaniem w przypadku instalacji basenu w pomieszczeniu.

 

PAKIET SPECJALNY

Vegas Package

Ten pakiet składa się z trzech naszych najlepszych i najbardziej popularnych opcji: 61 cm poręcz do ćwiczeń, oświetlenie typu Northern Lights, kaskady “Bellagio HydroFalls”.

Kaskada HydroFalls to trzy dysze fontannowe, które są oświetlone wspaniałymi światłami LED, z możliwością ustawienia sekwencji. Każda dysza i strumień wody są podświetlone światłem o zmiennych kolorach.

Technologia

Hydropool INC. jest jednym z największych producentów Minibasenów SPA na całym świecie i jest w pełni zaangażowany w tworzenie najlepszych produktów przy użyciu najnowszych technologii, a także mając na względzie praktyki dotyczące ochrony środowiska.

Wyjątkowa technologia oczyszczania wody Self-Cleaning

Najłatwiejsze w utrzymaniu Swim SPA na świecie. System oczyszczania Self-Cleaning filtruje 100% wody co 40-45 minut!

Wyjątkowa Technologia powłoki termalnej HydroWise

Swim SPA Hydropool to najbardziej energooszczędne baseny z przeciwprądem wody na świecie, które zapewniają odpowiednią temperaturę  przy minimalnym koszcie dziennego użytkowania. N.A.S.A. wykorzystuje tą samą technologię do ochrony swoich astronautów przed temperaturą -273stopni w przestrzeni kosmicznej, jaką my wykorzystujemy w powłokach termicznych.

Programy treningowe Aquatic Cross Training Hydropool

Sesje treningowe Aquatic Cross Training firmy Hydropool to wspaniały sposób na przeniesienie tradycyjnego treningu na siłowni do swojego ogrodu z dodatkowymi korzyściami treningu wodnego. To właśnie ćwiczenia o niskiej intensywności mają największy wpływ na Twoją formę. Ćwiczenia wykorzystujące opór wody w Swim SPA w mniejszym stopniu obciążają serce i wspomagają krążenie krwi w całym ciele.

Zapytaj o cenę

CENA OD 40 799 zł

H-395 (3 miejsca)

Minibasen SPA H-395 to trzyosobowy model, z dwoma miejscami siedzącymi oraz z jedną leżanką, który pozwoli poczuć pełnię siły hydromasażu, a z racji niewielkich wymiarów jest idealnym rozwiązaniem dla osób niedysponujących dużą wolną przestrzenią.

 • Alpine Mist
 • Black Opal
 • Midnight Canynon
 • Pure White
 • Quartz Mist
 • Silver Marble
 • Sky Blue
 • Tuscan Sun
 • Natural Cedar
 • Midnight Everlast
 • Black Cherry Everlast
 • Driftwood Everlast
Wyczyść

SKU brak Kategoria


Podziel się

Minibasen SPA H-395 to trzyosobowy model, z dwoma miejscami siedzącymi oraz z jedną leżanką, który pozwoli poczuć pełnię siły hydromasażu, a z racji niewielkich wymiarów jest idealnym rozwiązaniem dla osób niedysponujących dużą wolną przestrzenią.

To najłatwiejszy w utrzymaniu minibasen spa na świecie. Najnowocześniejszy system oczyszczania Self-Cleaning filtruje 100% wody jedyne w 15 minut, czyli imponujące 4 razy w ciągu godziny. System oczyszczania nie tylko oczyszcza wodę powierzchniową, ale także usuwa cięższe cząsteczki, takie jak piasek i brud, które osadzają się na dnie. Dzięki niemu nasze domowe i ogrodowe wanny z hydromasażem są wyjątkowo energooszczędne i wygodne w użyciu.

Nasze urządzenia SPA, zainspirowane są osiągnięciami NASA (używana jest ta sama technologia do ochrony astronautów przed zimnem w kosmosie). Potrójna technologia izolacyjna (rury, obudowa, dno) wraz ze specjalną, twardą pokrywą, pozwala na utrzymanie pożądanej temperatury wody w Minibasenie SPA wewnątrz jak i na zewnątrz, nawet podczas najsroższych zim.
Kanadyjskie urządzenia marki Hydropool, to urządzenia światowego lidera doskonałości i innowacji, które są tworzone od ponad 35 lat i zyskały uznanie w ponad 60 krajach na całym świecie.

Ciepła woda, silny hydromasaż, zapach olejków eterycznych i schłodzony w pojemniku szampan (wbudowany w linii Self-Cleaning pojemnik na lód i szampana) mówią same za siebie.

Baw się, świętuj i rozkoszuj czasem spędzanym z bliskimi w rodzinnym w tym modelu wanny SPA H-395!

Opcje Dodatkowe

AROMATERAPIA

System aromataerapii Dream Scents

Za przyciśnięciem jednego przycisku uwalnia idealna porcję olejków eterycznych wprost do Minibasenu SPA. Dostępna jest szeroka gama olejków w różnych zapachach.

HYDROTERAPIA

System kąpieli perełkowej Hydro-Flex Air Therapy

System Air Therapy jest zaprojektowany, aby zaoferować Ci te cudowne chwile, kiedy ponad 10 tysięcy pęcherzyków powietrza perfekcyjnie masuje Twoje ciało.

Dwa zagłówki Premium HydroFall

Regulowana dysza wodospadu pomaga uwolnić endorfiny, które w naturalny sposób uśmierzają ból i pomagają pozbyć się bóli głowy oraz innych dolegliwości spowodowanych stresem.

OŚWIETLENIE

Delux LED i Garden FX

Dodatkowe udogodnienie z postaci niezawodnego oświetlenia Premium LED, które zmienia kolory na niebieski, zielony i czerwony. Oświetlenie Garden FX to dwa punkty świetlne na obudowie jacuzzi, które oświetlają schodki, a także 4 dodatkowe punkty oświetleniowe umieszczone w narożnikach jacuzzi.

DŹWIĘK

System dźwiękowy HydroSurround

System dźwiękowy Hydropool zawiera wodoodporny odtwarzacz stereo MP3 z Bluetooth zintegrowany z panelem obsługi. System posiada moc 180 W oraz funkcję optymalizacji dźwięku, a także automatyczną regulację dla różnych częstotliwości. Zawiera równineż 100 W wzmacniacz, 2 głośniki odporne na warunki morskie oraz subwoofer.

SCHODY

Dwustopniowe schody sprawiają, że wchodzenie i wychodzenie z jacuzzi staje się proste i bezpieczne.

Cedrowe schody dwustopniowe

Schody wykonane są z najwyższej jakości drewna cedrowego.

Schody dwustopniowe

Schody dostępne są w kolorach Midnight i Driftwood.

POKRYWY I SYSTEMY PODNOSZENIA POKRYW

Pokrywa termiczna HydroWise Thermal Shield

Opatentowana czterocalowa energooszczędna pokrywa posiada odbijającą światło i ciepło srebrną powłokę oraz uszczelnienie środka i obwodu pokrywy, które sprawiają, że ciepło zostaje wewnątrz, a zimno na zewnątrz.

System podnoszenia pokrywy „Standard”

Najpopularniejszy system zsuwania pokryw Hydropool. Posiada jedną część ruchomą i wbudowany mechanizm blokujący

System podnoszenia pokrywy „Low Profile”.

Bardzo łatwy w obsłudze i użytkowaniu. Zapewnia najbardziej dyskretny wygląd w trakcie korzystania z minibasenu.

System podnoszenia pokrywy „Hydraulic”

System wykonany z proszkowanego aluminium, co zapewnia lata użytkowania. Pokrywę możną odsunąć częściowo, odsuwanie pokrywy do końca wspomagają tłoki.

APLIKACJA

„I Command System”

Aplikacja mobilna, która jest zaprojektowana do zdalnej kontroli jacuzzi z każdego miejsca na świecie. Pozwala na wybranie ustawień oczyszczania wody, filtracji, temperatury aby zapewnić Ci idealne chwile w Minibasenie SPA.

Specyfikacja

Wymiary minibasenu: 165 cm x 216 cm x 91cm *

Pojemność: 825 l

Waga minibasenu z wodą: 1 108 kg

Ilość miejsc z hydromasażem:  3

*dostępna również wys. 76,2cm

Seria GOLD
30 dysz hydroterapeutycznych (wodno-powietrznych) z regulacją „Versa Massage” wykonanych ze stali nierdzewnej
dysze do masażu stóp „Reflexology”
dysza wulkaniczna „HydroVortex Jet”
Pompa 230V/4,0 KM
filtracja ciśnieniowa
system oczyszczania dna „Self Clean Plus”
system ozonowania wody „EZ-Ultra Pure Ozone”
automatyczny dozownik uzdatniaczy wody
ultra cicha i wydajna pompa filtracyjna „HydroClean”
Elektroniczna kontrola temperatury
Pojemnik na lód
Izolacyjna pokrywa „Hydrowise 4″
Obudowa (naturalna cedrowa lub syntetyczna)
Oświetlenie LEDx20
Miękkie zagłówki
System izolacyjny „Double Thermal Loc”
Automatyczne wypompowanie wody „Quick Drain”

Technologia

Hydropool INC. jest jednym z największych producentów Minibasenów SPA na całym świecie i jest w pełni zaangażowany w tworzenie najlepszych produktów przy użyciu najnowszych technologii, a także mając na względzie praktyki dotyczące ochrony środowiska.

Wyjątkowa technologia oczyszczania wody Self-Cleaning

Najłatwiejsze w utrzymaniu jacuzzi na świecie. System oczyszczania Self-Cleaning filtruje 100% wody jedynie w 15 minut, czyli imponujące 4 razy w ciągu godziny! To oznacza, że filtracja przebiega znacznie szybciej i sprawniej niż w innych tego typu Minibasenach SPA.

Wyjątkowa Technologia powłoki termalnej HydroWise

Minibaseny SPA Hydropool, zapewniają temperaturę 30°C przy minimalnym koszcie dziennego użytkowania. N.A.S.A. wykorzystuje tą samą technologię do ochrony swoich astronautów przed temperaturą -273stopni w przestrzeni kosmicznej, jaką my wykorzystujemy w powłokach termicznych.

Programy Wellness Hydropool

Minibaseny SPA Hydropool zaprojektowane są w taki sposób, aby dostarczyć Państwu maksymalne odprężenie. Dysze masujące są optymalnie umiejscowione, tak, aby terapia wodna spełniała Państwa indywidualne potrzeby:

 • Uruchomienie mięśni przykręgosłupowych
 • Uruchomienie mięśni kończyn dolnych i mięśni odcinka lędźwiowego
 • Uruchomienie mięśni górnej części pleców i barków
 • Uruchomienie mięśni grzbietu stopy

Design, komfort i funkcjonalność

Minibaseny SPA Self-Cleaning przewyższą Twoje oczekiwania swoim nadzwyczajnym ergonomicznym kształtem. Wszystkie siedziska zaprojektowane są tak, aby zapewnić jak najwyższy komfort dla całego ciała. Miękkie i wygodne zagłówki podpierają Twoją głowę i kark, a oparcie pleców pozwala w pełni się odprężyć. Niezwykle wydajny system hydromasażu dopełnia wspaniałe doświadczenia, masując każdy centymetr Twojego ciała.

Szeroka gama zróżnicowanych siedzisk, dostępnych w naszym Minibasenie SPA, pozwoli Każdemu na wybranie ulubionego miejsca. Dodatkowo duża przestrzeń na stopy umożliwi Ci wyciągnięcie się, zrelaksowanie i cieszyć czasem spędzonym w Twoim Minibasenie SPA.

Zapytaj o cenę